• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Referencje PDF Drukuj

6 sierpnia 2011

Gdy zdecydowaliśmy się na ślub, mieszkaliśmy 300km od naszego rodzinnego miasta, w którym chcieliśmy go zorganizować – Ostrowa Wielkopolskiego. Byliśmy tam tylko raz w miesiącu, w weekend, więc niewiele udałoby nam się załatwić. Ponieważ nie chcieliśmy obarczać organizacją wesela nasze rodziny, szukaliśmy innego rozwiązania.

Na szczęście udało nam się znaleźć Ceremonie Ślubne, dzięki którym podczas jednego popołudnia zrobiliśmy przegląd lokali weselnych, zespołów muzycznych, kamerzystów oraz fotografów z Ostrowa i okolic. Pani Magda Mituła odwiedzała wraz z nami miejsca weselne, służąc dobrą radą. Gdy w końcu udało nam się podjąć decyzję, Ceremonie Ślubne, na mocy podpisanej wcześniej umowy, dopełniły za nas wszystkich formalności oraz wpłat.

Jednym słowem – wszystko z głowy. Bardzo duża oszczędność czasu.

Następnie Ceremonie pomogły nam dograć inne szczegóły. Najważniejsze jednak dla nas było to, że nad naszym ślubem i weselem czuwał ktoś, kto ma już doświadczenie.Przed samym weselem Ceremonie Ślubne pomogły nam ustalić z wykonawcami i lokalem plan tego najważniejszego dla nas dnia. W samym dniu Ślubu, Pani Magda koordynowała wszystkie działania, służąc naprawdę ogromną pomocą. Czuliśmy na weselu naprawdę duży komfort psychiczny wiedząc, że ktoś nad tym wszystkim czuwa i że nie musimy mieć wszystkiego na głowie. Mogliśmy się po prostu dobrze bawić.

Z czystym sumieniem bardzo polecamy wszystkim przyszłym małżonkom Ceremonie Ślubne!

Jeszcze raz dziękujemy!

Katarzyna i Arkadiusz Przybylscy

 

 

 


 

18 czerwca 2011

REWELACJA – Super oferta, fachowe usługi, wysoka jakość = profesjonalizm w każdym calu!

Biorąc pod uwagę fakt, że w tak szczególnym dniu, jakim jest dzień ślubu, każdy z nas ma specjalne wymagania, a głównym jest przede wszystkim to, żeby wszystko odbyło się tak jak sobie to zaplanowaliśmy. Wraz z mężem :o) z czystym sumieniem możemy polecić firmę Ceremonie Ślubne, każdej przyszłej Młodej Parze i nie tylko. Współpracując z nimi można spać spokojnie! Korzystaliśmy z kilku usług oferowanych przez Ceremonie m. in. zamawialiśmy zaproszenia na ślub i wesele, winietki do restauracji, wypożyczaliśmy samochód oraz wypuszczaliśmy gołębie pod kościołem. Wszystko wypadło ŚWIETNIE I BEZ NAJMNIEJSZEGO ZARZUTU! Warto zaangażować Ceremonie Ślubne, ponieważ ich ofertę cechuje oryginalność oraz fachowość. Atrakcje są naprawdę na wysokim poziomie, oprócz tego łatwy i sprawny kontakt, oraz bardzo pomocne doradztwo. Śmiało możemy powiedzieć, że na terenie Kalisza i Ostrowa Wlkp są numerem jeden, a konkurencję zostawiają daleko w tyle.

Zadowoleni i szczęśliwi

Monika i Piotr Niziołek


 


 

22 maja 2011

Z wielką przyjemnością chcielibyśmy napisać kilka ciepłych słów o Pani Magdzie (właścicielce firmy Ceremonie Ślubne). Mamy nadzieje, iż przekonają one wszystkich niezdecydowanych, że warto w tym dniu postawić, z jednej strony, na profesjonalistkę, z drugiej zaś na osobę, która angażuje się i szczerze cieszy z dnia ślubu równie mocno co sami nowożeńcy.

Prowadząc przygotowania do uroczystości nie raz będzie Wam dane usłyszeć marketingowy bełkot: jakoby oferowane usługi były wykonywane w ramach szczerej pasji, a w praniu okazuje się, że za grosz w tym jakiegokolwiek zaangażowania i poszanowania tak ważnego dla Was dnia. Tutaj nie mamy do czynienia z pustymi słowami, a faktyczną satysfakcją z wykonywanej pracy - Pani Magda jest zawsze uśmiechnięta, optymistycznie nastawiona, z setką pomysłów na sekundę co można by jeszcze ulepszyć i upiększyć.

W naszym przypadku zgłosiliśmy się do firmy Ceremonie Ślubne, jako do współorganizatora targów ślubnych w Kalisz, na których to wygraliśmy suknię ślubną. Niestety zostaliśmy oszukani przez firmę, która ów nagrodę za sponsorowała. Nie oczekując cudów skontaktowaliśmy się z Panią Magdą, chociażby po to, aby w przyszłości oszukańcza firma nie mogła nabierać innych nowożeńców. Z początku otrzymaliśmy pomoc w mediacji z nierzetelną firmą, gdy nie udało się osiągnąć jakiejkolwiek ugody ujawniła się natura Pani Magdy tj. niespotykana w dzisiejszych czasach uczciwość i poczucie honoru - nawet własnym kosztem. W żaden sposób nie będąc do tego zobowiązaną zaproponowała nam pokrycie, z własnej kieszeni, kosztu uszycia sukni ślubnej w innym salonie. Z racji tego, iż suknię ślubną mieliśmy już zaklepaną dużo wcześniej, zapytaliśmy o możliwość wymiany nagrody - oczywiście nie było z tym najmniejszych problemów. Dostaliśmy przepiękne zaproszenia (sami wybieraliśmy spośród ogromnej ilości firm z jakimi współpracują Ceremonie Ślubne), plan stołów + wypożyczenie sztalugi, winietki. Oprócz przeuroczej osobowości chcielibyśmy również podkreślić profesjonalizm Pani Magdy. Potrafi Ona dopiąć wszystko na ostatni guzik, wyegzekwować na podwykonawcach rzetelne wykonie zamówionych usług, a w razie problemów stanowczo interweniować (początkowo błędnie wykonano nam plan stołów) i błyskawicznie załatwić naprawienie problemu. Niebywale komfortowo jest móc komuś powierzyć coś w ramach przygotować do tego najważniejszego dnia i mieć 100% pewność, iż wszystko zostanie zrobione tak jak być powinno.

Gdybyśmy natrafili na tę firmę wcześniej na pewno skorzystalibyśmy z jej szerszego zakresu usług - dla spokoju ducha :-) Zapewniamy, iż warto skorzystać z pomocy Pani Magdy, chociażby po to, aby poznać tę niebywale pozytywnie nastawioną do życia osóbkę :-)

 

Angelika i Mateusz Kaczmarek


 


 

 

2 października 2010

Referencje Ślubne- fachowa oraz profesjonalna usługa

Ślub to dzień do którego przygotowujemy się miesiącami ,to czas kiedy pragniemy, aby wszystko dookoła nas było piękne i doskonałe:

Więc Dziękujemy!!!!! za pomoc w organizacji naszego ślubu, że byliście dla nas tak uprzejmi i serdeczni, za wasz profesjonalizm w swoim zawodzie oraz dyskretność w dniu naszej uroczystości, a także za wyjątkowy „ Pokaz Barmański”, który był wielkim artystycznym Show, które przeszło nasze oczekiwania a naszych gości wprowadziło w osłupienie.

Jednocześnie, nie moglibyśmy zapomnieć o tak pięknej chwili jakim było wypuszczenie „Białych Gołębi”.Gołębie są symbolem dopełnienia atmosfery panującej podczas ceremonii ślubnej. Oznaczają , Młodą Parę tego niezwykłego i romantycznego momentu, jakim jest ślub. Dlatego z pełną odpowiedzialnością, polecamy firmę „CEREMONIE ŚLUBNE" Pani Magdaleny Mituła w Ostrowie Wielkopolskim wszystkim nowożeńcom, którzy chcą aby ich wesele było niezapomnianym przeżyciem do końca ich życia.

Dziękujemy bardzo i serdecznie pozdrawiamy

Patrycja i Andrzej Marcinkowscy


Poprawiony: środa, 07 marca 2012 15:50
 

Ta strona używa technologii "cookie" (ciasteczek). Więcej.

Czy zgadzasz się na ciasteczka z tej strony?