• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Konsultanci ślubni PDF Drukuj

Konsultant ślubny to osoba, która pomaga Parze Młodej w zorganizowaniu ślubu i przyjęcia weselnego. W większości przypadków pary te mają mało czasu na zorganizowanie uroczystości (kilka miesięcy, a nawet kilkanaście dni). Zakres prac, jakie realizuje wedding planner zależy wyłącznie od decyzji narzeczonych. Czasem jest to tylko pomoc w wyborze zespołu czy fotografa, czasem koordynacja dnia ślubu i wesela, jednakże w większości przypadków jest to  całkowita organizacja.

Przy pełnej usłudze konsultant ślubny doradza młodym we wszystkich etapach przygotowań. Podpowiada na co mają zwrócić uwagę, wskazuje sprawdzone rozwiązania. nasi konsultanci ślubni współpracują z najlepszymi w branży podwykonawcami, którzy dobrani są pod gusta i finanse narzeczonych (po kilku z danej branży). Zadaniem klientów jest jedynie wskazanie najbardziej odpowiadającego podwykonawcy, wskazanego przez naszego konsultanta. Oczywiście Młodzi nie unikają w większości wypadków spotkań z zespołami, z  fotografem, sami wybierają sukienkę, garnitur itp.

Jednak co najważniejsze nie muszą  wykonywać setek telefonów, odbywać kilkudziesięciu spotkań oraz narażać się na niesprawdzonych podwykonawców. Dzięki naszym usługom Młodzi mają pewność , że nikt ich nie oszuka, i nie zawiedzie w dniu ślubu. Ponadto zadaniem konsultanta jest współpraca kreatywna z narzeczonymi w momencie wyboru stylu uroczystości, atrakcji, jak i koordynacji przebiegu całej uroczystości i przyjęcia weselnego. A to wszystko po to, aby ten jedyny dzień był wyjątkowy i niezapomniany.

 

 

Konsultant ślubny:

Magdalena Mituła

tel. 509 059 413

biuro[at]ceremonieslubne.pl

 

Więcej informacji o pracy konsultantów ślubnych znajdą Państwo na: http://blog.ceremonieslubne.pl/2012/03/06/konsultant-slubny-wedding-planer/

Poprawiony: sobota, 19 stycznia 2013 01:46
 

Ta strona używa technologii "cookie" (ciasteczek). Więcej.

Czy zgadzasz się na ciasteczka z tej strony?