• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Zaproszenia ślubne PDF Drukuj

Zaproszenia, winietki, etykietki, podziękowania- wśród weselnych przygotowań ich wybór wydaje się drobiazgiem. Ale tylko pozornie bo to właśnie one współtworzą charakter przyjęcia. Zaproszenia wystosowane przez narzeczonych są pierwszym i zarazem najważniejszym sygnałem informującym gości o stylu i konwencji uroczystości ślubnej. Jak wszędzie tak i w tej dziedzinie zmienia się moda i panujące trendy. Powoli odchodzi się od jasnych kolorów białego i ecru, na rzecz niekonwencjonalnych zaproszeń w kolorach już nie tylko czerwieni, symbolu miłości, ale także odcieni brązu, fioletu czy czerni.

W swojej ofercie posiadamy niemal nieograniczony wybór wzorów i kolorów zaproszeń ślubnych. Znajdziecie w niej zaproszenia klasyczne, ekskluzywne, oraz wzory humorystyczne. Do każdego wzoru zaproszeń oferujemy w podobnym wzornictwie menu, podziękowania oraz winietki stołowe.

 

Winietki lub inaczej wizytówki to bileciki z imieniem i nazwiskiem gość, które ustawiamy na stole przy każdym talerzu. Są bardzo praktyczne, pozwolą uniknąć zamieszania podczas zajmowania miejsc przy stole.

Coraz częściej na weselnym stole pojawia się menu, czyli spis potraw. Dzięki temu goście dowiedzą się jakie atrakcje czekają na nich na przyjęciu.

 

Poniżej prezentujemy Państwu niepowtarzalne, wyjątkowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta ręcznie robione wzory zaproszeń ślubnych. Wyjątkowa kolekcja "Exclusive design" to szyk i elegancja w papeterii ślubnej prezentowanej w roku 2012. Kolekcja ta charakteryzuje się wyjątkową dokładnością i perfekcją wykonania zaproszeń, co daje wyjątkowy charakter i klimat prezentowanym wzorom. Nigdzie nie prezentowane dotąd wzory dają możliwość idealnego wyboru osobom szukającym czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego na swój ślub i wesele.


Poprawiony: sobota, 19 maja 2012 09:25
 

Ta strona używa technologii "cookie" (ciasteczek). Więcej.

Czy zgadzasz się na ciasteczka z tej strony?