• An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
  • An Image Slideshow
Anioły na szczudłach PDF Drukuj

Anioły na szczudłach to bardzo spektakularna atrakcja na ślubie. Anioły górują nad zebranymi gośćmi, rozsyłają uśmiechy i rozdają drobne łakocie z wysokości szczudeł, na których się poruszają. Mimo woli, patrząc na nie każdy zaczyna się uśmiechać. Taki urok aniołów. Poza tym przynoszą szczęście i podkreślają swoją obecnością na ślubie wyjątkowy charakter tego dnia.

Występ Aniołów zaczyna się od rzucania płatków róż przed wychodzącą Parę Młodą z kościoła . W trakcie składania życzeń Anioły subtelnie tańczą, zabawiają zebranych gości, dzwonią dzwoneczkami, puszczają bańki mydlane, mogą rozdawać cukierki. Pokaz trwa do momentu odjazdu Pary Młodej spod kościoła.

W trakcie powitania pod salą weselną Anioły czekają na przyjeżdżających gości i Parę Młodą. Moment wejścia do sali weselnej lub też stłuczenie kieliszków przez parę Młodą po pierwszym toaście, mogą być zaakcentowane wystrzałem złotych tub konfetti - jako sygnałem rozpoczęcia zabawy.

Podczas trwania pierwszego tańca Anioły mogą delikatnie tańczyć i puszczać bańki mydlane w tle nie odwracając uwagi od tańczącej Pary Młodej. Anioły zapraszające gości do tańca i ich obecność przez kolejne trzy utwory muzyczne sprawia, że goście bardziej angażują się w zabawę.

Ostatnią okazją do pojawienia się Aniołów jest moment wniesienia Tortu weselnego. Anioły wchodzą w tym momencie z płonącymi fontannami sztucznych ogni w dłoniach, nadając tej chwili widowiskowy i wyjątkowy charakter.


Poprawiony: sobota, 14 kwietnia 2012 20:59
 

Ta strona używa technologii "cookie" (ciasteczek). Więcej.

Czy zgadzasz się na ciasteczka z tej strony?